Yhteystiedot

Lisätietoja antavat seuran johtokunnan jäsenet, ensisijaisesti puheenjohtaja.

Seuran johtokunta

puheenjohtaja
Mikko Antell
mikko.antell@vipsu.org

Jäsen
Juho Heiskala
juho.heiskala@vipsu.org

Jäsen
Konsta Lindqvist
konsta.lindqvist@vipsu.org

Jäsen
Henrikki Taipale
henrikki.taipale@vipsu.org

Jäsen
Suvi Laihonen
suvi.laihonen@vipsu.org

Rahastonhoitaja

Lotta Aunio
lotta.aunio@vipsu.org

Harjoituspaikka

Killan koulu, 5 kenttää.
Osoite: Sarvimäentie 35, Kerava.

Näytä paikka kartalla (Google Maps, aukeaa uuteen ikkunaan)