Yhteystiedot

Lisätietoja antavat seuran johtokunnan jäsenet, ensisijaisesti puheenjohtaja.

Seuran johtokunta

puheenjohtaja
Miika Savolainen
miika.savolainen@vipsu.org

sihteeri
Mikko Antell
mikko.antell@vipsu.org

jäsen
Konsta Lindqvist
konsta.lindqvist@vipsu.org

jäsen
Laura Ijas
laura.ijas@vipsu.org

jäsen
Juho Heiskala
juho.heiskala@vipsu.org

jäsen
Sylvi Lilja
sylvi.lilja@vipsu.org

Rahastonhoitaja

Lotta Aunio
lotta.aunio@vipsu.org

Harjoituspaikat

Killan koulu, 5 kenttää.
Osoite: Sarvimäentie 35, Kerava.
Näytä paikka kartalla (Google Maps, aukeaa uuteen ikkunaan)

Keravanjoen koulu, 3 kenttää.
Osoite: Ahjontie 2, Kerava.
Näytä paikka kartalla (Google Maps, aukeaa uuteen ikkunaan)